• تلفن : +444 123456789
  • ایمیل: hello@domain.com

گالری تصاویر

سنگ دکوراتیو 03

سنگ دکوراتیو 03

گروه تولیدی آذین نما از سال 1386 شروع به تولید سنگ مصنوعی (سنگ دکوراتیو) نموده که جزء اولین تولیدکننده‌های سنگ مصنوعی در استان قم بوده است.

تولیدات این شرکت در ابتدا محدود به سطح استان قم بود ولی پس از مدتی به علت استقبال مشتریان به شهرهای اطراف و بعد به اکثر نقاط کشور ارسال شد.

این محصولات در دو جنس بتنی و گچی تولید می‌شود. مواد اصلی نوع بتنی این محصولات سیمان و پوکه می‌باشد که بیشتر در نمای بیرونی مورد استفاده قرار می‌گیرد و محصولات گچی به دلیل نیاز کمتر به مقاومت و وزن کمتر در نمای داخلی ساختمان استفاده می‌شود. نمونه‌های گچی به راحتی برش می‌خورد، لذا شما می‌توانید آن را در هر نقطه از ساختمان و به هر شکلی نصب نمایید.

رنگ‌های به کار رفته در این محصولات در برابر شست‌وشو مقاوم بوده و در صورت نیاز می‌توان آن‌ها را تمیز کرد.

تولیدات این شرکت با نام تجاری AZIN NNMA در بازار موجود می‌باشد و هرگونه سنگ‌های مشابه فقط از این شرکت نمونه‌برداری شده و هیچ ارتباطی با این شرکت ندارد.

موارد استفاده این محصول بیشتر در طراحی پشت تلویزیون‌ها، بین کابینت آشپزخانه، سالن پذیرایی، اطراف شومینه، دور درب‌های ساختمان و آسانسور، نمای بیرونی ساختمان، آتلیه‌های عکاسی، لابی‌ها، تالارهای پذیرایی، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و... می‌باشد.

شما می‌توانید سنگ دکوراتیو را همراه با کاغذ دیواری‌های مختلف و پارکت در دکوراسیون محل کار یا منزل خود ترکیب کنید تا از زیبایی بیشتری برخوردار شود.

مهمترین ویژگی این محصول نسبت به سنگ طبیعی این است که شما می‌توانید پس از چند سال رنگ آن را بنا به تغییر دکوراسیون خود تغییر داده و به ترکیب رنگی جدید خود نزدیک نمایید.

تخفیف ویژه برای رستوران‌ها، بانک‌ها، هتل‌ها، مجتمع‌های تجاری و مسکونی، انبوه‌سازان ساختمانی و... .

بازدید از محل و مشاوره رایگان می‌باشد.

تاریخ

17 خرداد 1394

مجموعه ها

سنگ دکوراتیو بتنی, سنگ دکوراتیو گچی

چت آنلاین

تماس با ما